Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Display units
hu: Mértékegységek megjelenítése

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: State
hu: Állapot

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Wind speed
hu: Szélsebesség

en: Knots
hu: Csomó

en: meter/s
hu: m/s

en: Pressure
hu: Légnyomás

en: mmHg
hu: Hgmm

en: !speed knots
hu: !speed csomó

en: !speed meter/s
hu: !speed m/s

en: !pressure mmHg
hu: !pressure Hgmm

en: City
hu: Város

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Specify which units should be used for displaying the weather data.
hu: Megadható, hogy milyen mértékegységben jelenjenek meg az időjárási adatok.
