Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: State
it: Stato

en: Temperature
it: Temperatura

en: City
it: Città

en: Inches
it: Pollici

en: Cache lifetime
it: Durata della cache
