Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Caching
ja: キャッシュ

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Inches
ja: インチ

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間
