Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Caching
lt: Kešavimas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Inches
lt: Coliai
