Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Display units
pl: Wyświetl jednostki

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: State
pl: Stan

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Celsius
pl: Celsjusza

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Wind speed
pl: Prędkość wiatru

en: Knots
pl: Węzłów

en: meter/s
pl: metry/s

en: Pressure
pl: Ciśnienie

en: !speed meter/s
pl: !speed m/s

en: City
pl: Miasto

en: Beaufort
pl: Beauforta

en: Beaufort !number
pl: Beauforta !number

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej
