Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Display units
ro: Afişează unităţi

en: General settings
ro: Setări generale

en: State
ro: Status

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Wind speed
ro: Viteza vântului

en: Knots
ro: Noduri

en: meter/s
ro: m/s

en: Pressure
ro: Presiune

en: !speed knots
ro: !speed noduri

en: !speed meter/s
ro: !speed m/s

en: City
ro: Oraş/Sector
