Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Display units
sv: Enheter för visning

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Caching
sv: Cachning

en: State
sv: Läge

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Wind speed
sv: Vindhastighet

en: Knots
sv: knop

en: Pressure
sv: Tryck

en: !speed knots
sv: !speed knop

en: City
sv: Stad

en: Inches
sv: Tum

en: Beaufort !number
sv: Beaufort nr !number
