Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: State
ca: Estat

en: Temperature
ca: Temperatura

en: !speed meter/s
ca: !speed m/s

en: City
ca: Ciutat

en: Inches
ca: Polzades
