Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Display units
es: Unidades de presentación

en: !pressure inHg
es: !pressure InHg

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Caching
es: Caché

en: State
es: Estado

en: Temperature
es: Temperatura

en: Wind speed
es: Velocidad del viento

en: Knots
es: Nudos

en: meter/s
es: metro(s)

en: Pressure
es: Presión

en: !speed knots
es: !speed nudo(s)

en: !speed meter/s
es: !speed metro(s)

en: City
es: Ciudad

en: Inches
es: Pulgadas

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché
