Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Display units
fa: واحدهای نمایش

en: !speed mph
fa: !speed مایل بر ساعت

en: !speed km/h
fa: !speed کیلومتر بر ساعت

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Inches
fa: اینچ
