Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Inches
he: אינצ'ים
