Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Caching
id: Penembolokan

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Inches
id: Inchi
