Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: !speed km/h
is: !speed km/klst

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Caching
is: Flýtiminni

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg
