Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Caching
lv: Kešošana

en: State
lv: Stāvoklis

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Pressure
lv: Spiediens

en: City
lv: Pilsēta

en: Inches
lv: Collas
