Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Display units
nl: Weergave eenheden

en: !speed km/h
nl: !speed km/u

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: State
nl: Status

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Wind speed
nl: Windsnelheid

en: km/h
nl: km/u

en: Knots
nl: Knopen

en: Pressure
nl: Druk

en: !speed knots
nl: !speed knopen

en: City
nl: Plaats

en: Inches
nl: Inch

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Specify which units should be used for displaying the weather data.
nl: Specificeer welke eenheden gebruikt moeten worden om de weerdata weer te geven.
