Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Inches
oc: Poces
