Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Display units
pt: Mostrar unidades

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Caching
pt: Armazenamento de cache

en: State
pt: Estado

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Pressure
pt: Pressão

en: City
pt: Cidade

en: Inches
pt: Polegadas
