Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Display units
pt: Exibir unidades

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: State
pt: Estado

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Wind speed
pt: Velocidade do vento

en: meter/s
pt: metro/s

en: Pressure
pt: Pressão atmosférica

en: City
pt: Município/Concelho

en: Inches
pt: Polegadas
