Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: State
sk: Stav

en: Temperature
sk: Teplota

en: Celsius
sk: Celzia

en: Wind speed
sk: Rýchlosť vetra

en: meter/s
sk: m/s

en: Pressure
sk: Tlak

en: City
sk: Mesto

en: Inches
sk: Palce
