Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Display units
tr: Gösterim birimi

en: !speed mph
tr: !speed mil/s

en: !speed km/h
tr: !speed km/s

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: State
tr: Durum

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt

en: Wind speed
tr: Rüzgar hızı

en: km/h
tr: km/s

en: Knots
tr: Deniz mili

en: meter/s
tr: metre/san

en: Pressure
tr: Basınç

en: !speed knots
tr: !speed deniz mili

en: !speed meter/s
tr: !speed metre/san

en: City
tr: Şehir

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü
