Weather.com.au (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Display units
vi: Đơn vị hiển thị

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Caching
vi: Bộ nhớ đệm

en: State
vi: Bang

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: km/h
vi: cây số/giờ

en: mph
vi: dặm/giờ

en: City
vi: Thành phố

en: Inches
vi: Inch

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm
