web110 (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer Left
hu: Lábléc bal

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb
