web110 (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: web110
kn: ವೆಬ್ ೧೧೦

en: Simple clean drupal theme.
kn: ಸರಳ ಶುಧ್ದ ದ್ರುಪಾಲ್ ನಿರೂಪಣಾ ವಿಷಯ

en: Main menu Region
kn: ಮುಖ್ಯ ವಿವರಪಟ್ಟಿ(ಮೆನ್ಯು) ಪ್ರದೇಶ
