web110 (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer Left
ru: Подвал слева

en: Footer Right
ru: Подвал справа
