Web Analytics (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Statistics
ar: الإحصائيات
