Web Analytics (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques
