Web Analytics (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Statistics
bg: Статистики
