Web Analytics (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Your settings have been saved successfully
bn: আপনার সেটিংসটি সফলভাবে সেভ হয়েছে
