Web Analytics (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས
