Web Analytics (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Statistics
ca: Estadístiques
