Web Analytics (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení
