Web Analytics (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων
