Web Analytics (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Enable
es: Activar

en: Settings
es: Configuración

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Taxonomies
es: Taxonomías
