Web Analytics (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Statistics
fa: آمار
