Web Analytics (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Settings
fi: Asetukset

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Taxonomies
fi: Luokittelut
