Web Analytics (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Settings
gl: Axustes

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Save Settings
gl: Gardar axustes
