Web Analytics (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Statistics
hi: आँकड़े
