Web Analytics (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák
