Web Analytics (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Enable
id: Aktifkan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Statistics
id: Statistik
