Web Analytics (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Enable
it: Abilita

en: Settings
it: Impostazioni

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Statistics
it: Statistiche
