Web Analytics (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Statistics
kk: Статистика
