Web Analytics (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು
