Web Analytics (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus
