Web Analytics (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus
