Web Analytics (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा
