Web Analytics (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Statistics
oc: Estatisticas
