Web Analytics (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Statistics
ps: احسائيه
