Web Analytics (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Settings
ru: Настройки

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Statistics
ru: Статистика

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Your settings have been saved successfully
ru: Настройки успешно сохранены
