Web Analytics (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்
