Web Analytics (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Statistics
th: สถิติ
